Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Scheidsrechters | Tafeltaken |
---|---|---|---|---|---|---|
16-9-2023 | 13:30 | Blauw-Wit X12 2 | E.L.B.C. X12 1 | Veld 1 | Mees Stigter en Stijn Klein Swormink (MSE3) | Yassine Samaali en Timo Niederbremer (U18-1) |
16-9-2023 | 15:00 | Blauw-Wit MSE 3 | Barons MSE 5 | Veld 1 | Lex de Meulder en Paul Jacobs (MSE1) | Tijn Siemons en Jens Koot (U20 1) |
16-9-2023 | 15:00 | Blauw-Wit M18 1 | WBB Giants M18 1 | Veld 2 | Dirk Mulder en Jaimy de Jong (MSE1) | Efe Bozkurt en Bram Breetveld (U14 2) |
16-9-2023 | 16:45 | Blauw-Wit X14 2 | Biks Shots X14 2 | Veld 2 | Rafi Jungbeker en Floris Verschuren (MSE3) | Oguzhan Asik en Benjamin Ghawam (U18-1) |
16-9-2023 | 16:45 | Blauw-Wit X10 1 | E.L.B.C. X10 1 | Veld 1 | Kaj Van Der Sluis en Jelte Mulder (U18-1) | Lars Verstraeten (U18-1 en Ouder (U10) |
16-9-2023 | 19:00 | Blauw-Wit MSE 1 | Punch MSE 1 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman /Bas Diepstraten /Jules van Schilt (U20 1) |
23-9-2023 | 14:00 | Blauw-Wit X12 1 | The Black Eagles X12 1 | Veld 1 | Leon van Baal / Sem van Dijk (M 16 1) | Floyd Verschuren / Saar Noordzij (X 14-3) |
23-9-2023 | 15:30 | Blauw-Wit X14 1 | BV Souburg X14 1 | Veld 1 | Christian Zwarts / Stijn Bressers (M16-1) | Niels Van Den Berg / Jesper Pols (M16-1) |
23-9-2023 | 15:30 | Blauw-Wit X14 3 | Scheldesport Basketball X14 1 | Veld 2 | Tim van Riel / Max Hansen (MSE 2) | Steffie van Gemerden / Sharina Koevoets (V20-1) |
23-9-2023 | 17:15 | Blauw-Wit M16 1 | Mevo '80 M16 1 | Veld 2 | Wouter Jongenelen / Teun Dekkers (MSE 2) | Lies Koot / Laticia Blokdijk (V 20-1) |
23-9-2023 | 19:00 | Blauw-Wit MSE 2 | The Black Eagles MSE 3 | Veld 2 | Alex Hoogdalen / Maikel Claasen | Niels van den Berg / Bas Diepstraten / Kaj van der Sluis |
23-9-2023 | 19:00 | Blauw-Wit V20 1 | Oirschot V20 1 | Veld 1 | Frank Hack / Ruben Diepstraten | Naomi van den Berg / Suzan Diepstraten |
30-9-2023 | 14:30 | Blauw-Wit X12 2 | Barons X12 2 | Veld 1 | Neslisah Nevik / Sharina Koevoets (V 20-1) | Yassine Samaali / Timo Niederbremer (M18-1) |
30-9-2023 | 14:30 | Blauw-Wit X10 1 | Vossenberg X10 1 | Veld 2 | Romeo Bogers / Nick Bogers (M18-1) | Ilke Breugelmans / Lotte Dirne (V20-1) |
30-9-2023 | 16:15 | Blauw-Wit V20 1 | Attacus V20 1 | Veld 2 | Max van Brakel / Lucas Van Wezel (M20-1) | Tijn Siemons / Jens Koot (M20-1) |
30-9-2023 | 16:15 | Blauw-Wit M18 1 | Barons M18 2 | Veld 1 | Omar Carmelia / Wouter Kerkhof (M20-1) | Joep Lengers / Owen Maatjens (M20-1) |
30-9-2023 | 18:00 | Blauw-Wit M20 1 | Flashing Heiloo M20 1 | Veld 1 | NBB | Joline Vergouwen / Steffie van Gemerden / Carlijn Lips (V20 1) |
7-10-2023 | 13:00 | Blauw-Wit X12 1 | High Five X12 1 | Veld 1 | Teun Dekkers / Max Hansen (MSE 2) | Ouders U 12-1 |
7-10-2023 | 13:00 | Blauw-Wit X10 1 | Barons X10 1 | Veld 2 | Timon Rolleman / Wouter Jongenelen (MSE 2) | Ouders U 10 |
7-10-2023 | 14:30 | Blauw-Wit MSE 2 | ABC Basketball MSE 1 | Veld 1 | Sandra Donkersteeg / Han Giesberts | Omran Ramadan /Jay van Oorschot / Dilano Barzan (M16 1) |
7-10-2023 | 14:30 | Blauw-Wit X12 3 | E.L.B.C. X12 2 | Veld 2 | Lies Koot / Sharina Koevoets (V20 1) | Ouders U 12-3 |
7-10-2023 | 16:15 | Blauw-Wit M16 1 | E.L.B.C. M16 1 | Veld 2 | Fleur Lips / Babs van Roij (V20 1) | Cas Braspenning / Jayden Hopstaken (U14 1) |
7-10-2023 | 18:00 | Blauw-Wit V20 1 | Den Dungk V22 1 | Veld 2 | Menno Peijffers / Ruben Diepstraten | Amine Abidi / Dilano Barzan (M16 1) |
7-10-2023 | 18:00 | Blauw-Wit X14 1 | Biks Shots X14 1 | Veld 1 | Jules van Schilt / Maikel Claassen | Jesper Pols / Christian Zwarts (M16 1) |
28-10-2023 | 13:00 | Blauw-Wit X12 2 | Eastwood Tigers X12 1 | Veld 1 | Baturhan Nevik / Benjamin Ghawam (M18-1) | Ecrin Erdogan / Noa Bogers (X14-2) |
28-10-2023 | 14:30 | Blauw-Wit M18 1 | Eastwood Tigers M18 1 | Veld 2 | Bas de Wit / Tristan Jiskoot (MSE3) | Mees Stigter / Colin Laureys (MSE3) |
28-10-2023 | 14:30 | Blauw-Wit X14 2 | Eastwood Tigers X14 1 | Veld 1 | Wessel Dusseldorp / Max Kerkhof (MSE3) | Rafi Jungbeker / Floris Verschuren (MSE3) |
28-10-2023 | 16:15 | Blauw-Wit MSE 3 | BV Volharding MSE 1 | Veld 2 | Sandra Donkersteeg / Han Giesberts | Finn Simons / Xavi Buchly (X14-2) |
28-10-2023 | 18:00 | Blauw-Wit M20 1 | High Five M20 1 | Veld 1 | NBB | Tom Donkersteeg / Giel Nijkamp / Robin van Wensveen (MSE1) |
28-10-2023 | 20:00 | Blauw-Wit MSE 1 | Klipperstars MSE 1 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Jules van Schilt |
4-11-2023 | 13:00 | Blauw-Wit X14 3 | BV Souburg X14 2 | Veld 2 | Oproep 1 scheidsrechter / Patrick van Hassel (MSE2) | Ouders (U14 3) |
4-11-2023 | 14:45 | Blauw-Wit X12 1 | Marathon X12 1 | Veld 1 | Menno Peijffers / Timon Rolleman (MSE2) | Bas Franken / Jonah Bergsma (X14-1) |
4-11-2023 | 14:45 | Blauw-Wit X12 3 | B.C. Virtus X12 1 | Veld 2 | Tim van Riel / Teun Dekkers (MSE2) | Pepijn Pietjouw / Sebas Zwarts (X14-1) |
4-11-2023 | 16:15 | Blauw-Wit MSE 2 | EBBC MSE 2 | Veld 2 | Sandra Donkersteeg / Han Giesberts | Oproep 3x tafelbezetting |
4-11-2023 | 16:15 | Blauw-Wit X14 1 | Marathon X14 1 | Veld 1 | Oproep 1 scheidsrechter / Alfred de Bruin | Oproep 2x tafelbezetting |
11-11-2023 | 16:30 | Blauw-Wit X14 3 | Mevo '80 X14 1 | Veld 2 | Mees Stigter/Rafi Jungbeker (MSE3) | Ouders (X14-3) |
11-11-2023 | 16:30 | Blauw-Wit X10 1 | Simple Dribble X10 1 | Veld 1 | Stan Pullens / Colin Laureys (MSE3) | Ouders (U10 1) |
11-11-2023 | 18:00 | Blauw-Wit MSE 3 | Marathon MSE 4 | Veld 1 | Nicky Schijvenaars / Dirk Mulder (MSE1) | Juultje van Rooijen / Noa Bogers (X14 2) |
11-11-2023 | 18:15 | Blauw-Wit X14 2 | B.C. Virtus X14 1 (VR) | Veld 2 | Robin van Wensveen / Giel Nijkamp (MSE 1) | Tom Donkersteeg/ Paul Jacobs (MSE 1) |
11-11-2023 | 19:45 | Blauw-Wit MSE 1 | Barons MSE 1 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Jules van Schilt |
18-11-2023 | 15:00 | Blauw-Wit X14 1 | WBB Giants X14 1 | Veld 2 | Stijn Bressers / Jairo van den Bergh (M16-1) | Ouders (X14 1) |
18-11-2023 | 16:45 | Blauw-Wit X12 1 | BBF MIGLIORE X12 1 | Veld 2 | Stijn Luiken / Jesper Pols (M16-1) | Rayan Arya / Willem Rampaart (X14-1) |
18-11-2023 | 16:45 | Blauw-Wit X12 3 | WBB Giants X12 1 | Veld 1 | Trisha Koevoets / Steffie van Gemerden (V20-1) | Thijn van der Putten / Cas Braspenning (X14-1) |
18-11-2023 | 18:15 | Blauw-Wit V20 1 | Barons V22 1 | Veld 1 | Oproep 1 scheidsrechters / Pieter Jongenelen | Oproep 2x tafelbezetting |
18-11-2023 | 18:15 | Blauw-Wit M16 1 | WBB Giants M16 1 | Veld 2 | Oproep 1 scheidsrechters / Han Gisbeen | Oproep 2x tafelbezetting |
25-11-2023 | 15:00 | Blauw-Wit X14 3 | BV Volharding X14 1 | Veld 1 | Jean Carlos Lora Franco / Max Kerkhof (MSE3) | Erik van Baal / Baturhan Nevik (M18-1) |
25-11-2023 | 15:00 | Blauw-Wit X12 2 | Agathos X12 1 | Veld 2 | Bas de Wit / Wessel Dusseldorp (MSE3) | Jelte Mulder / Nick Bogers (M18-1) |
25-11-2023 | 16:45 | Blauw-Wit MSE 3 | Mevo '80 MSE 1 | Veld 2 | Max Hansen / Teun Dekkers (MSE2) | Djim Reijngoudt / Luuk Kwaijtaal (X14-3) |
25-11-2023 | 16:45 | Blauw-Wit M18 1 | Agathos M18 1 | Veld 1 | Tim van Riel / Timon Rolleman (MSE2) | Tobias Derksen / Mason Haverkamp (X14-3) |
25-11-2023 | 18:30 | Blauw-Wit MSE 2 | B.C. Virtus MSE 2 | Veld 1 | Nicky Schijvenaars / Jaimy de Jong (MSE1) | Kaj Van Der Sluis / Timo Niederbremer/ Yavuzhan Nevik (M18-1) |
25-11-2023 | 18:30 | Blauw-Wit X14 2 | High Five X14 2 | Veld 2 | Oguzhan Asik / Romeo Bogers (M18-1) | Benjamin Ghawam / Jelte Mulder (M18 1) |
25-11-2023 | 20:30 | Blauw-Wit MSE 1 | BC Utrecht Cangeroes MSE 2 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Jules van Schilt |
2-12-2023 | 15:00 | Blauw-Wit M20 1 | Hot Pepper Heat M20 1 | Veld 1 | NBB | Sem van Dijk / Oguzhan Asik / Lars Verstraeten(M18-1) |
2-12-2023 | 17:00 | Blauw-Wit M18 1 | BBF MIGLIORE M18 1 | Veld 2 | Tristan Jiskoot / Stijn Klein Swormink (MSE3) | Max van Brakel / Omar Carmelia (M20-1) |
2-12-2023 | 17:00 | Blauw-Wit X10 1 | WBB Giants X10 1 | Veld 1 | Abe de Kok / Jens Koot (M20-1) | Wouter Kerkhof / Lucas van Wezel (M20-1) |
2-12-2023 | 18:45 | Blauw-Wit MSE 3 | TSBV Pendragon MSE 4 | Veld 1 | Dirk Mulder / Giel Nijkamp (MSE1) | Kaj van der Sluis / Yassine Samaali (M18-1) |
2-12-2023 | 18:45 | Blauw-Wit X14 2 | BBF MIGLIORE X14 1 | Veld 2 | Robin van Wensveen / Paul Jacobs (MSE 1) | Tom Donkersteeg / Lex de Meulder (MSE 1) |
2-12-2023 | 20:45 | Blauw-Wit MSE 1 | The Black Eagles MSE 2 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Floris Verschuren |
9-12-2023 | 15:00 | Blauw-Wit M16 1 | Eastwood Tigers M16 1 | Veld 2 | Patrick van Hasselt (MSE2) / Han Giesberts | Saar Noordzij / Nina Martens (X14-3) |
9-12-2023 | 15:00 | Blauw-Wit X14 1 | E.L.B.C. X14 1 | Veld 1 | Ruben Diepstraten (U18 -1) / Pieter Jongenelen (Rec) | Tobias Derksen / Djim Reijngoudt (X14-3) |
9-12-2023 | 16:45 | Blauw-Wit X14 3 | Marathon X14 2 | Veld 1 | Wouter Jongenelen (MSE-2) / Omran Ramadan (M 16-1) | Bas Franken / Rayan Arya (X14-1) |
9-12-2023 | 18:30 | Blauw-Wit X12 1 | Barons X12 1 | Veld 1 | Lies Koot / Lotte Dirne (V20-1) | Amber Duindam / Floyd Verschuren (X14-3) |
9-12-2023 | 18:30 | Blauw-Wit X12 3 | Simple Dribble X12 1 | Veld 2 | Ilke Breugelmans / Carlijn Lips (V20-1) | Mason Haverkamp / Marvellous Salim (X14-3) |
9-12-2023 | 20:00 | Blauw-Wit V20 1 | Almonte V22 1 | Veld 2 | Bert Visser / Alfred de Bruin (rec) | Stijn Bressers / Jesper Pols (M 16-1) |
16-12-2023 | 17:00 | Blauw-Wit M20 1 | CBV Binnenland U 20 -1 | Veld 1 | Bert Visser / Koos Gadellaa | Jaimy de Jong / Giel Nijkamp / Robin van Wensveen (MSE 1) |
16-12-2023 | 19:00 | Blauw-Wit MSE 1 | EBV Baros MSE 2 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Abe de Kok |
13-1-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | E.L.B.C. X12 3 | Veld 2 | Yassine Samaali / Nik Steenvoorden (M18-1 ) | |
13-1-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X10 1 | Vossenberg X10 1 | Veld 1 | Maikel Claassen / Jelte Mulder (M18-1) | Art van Hassel / Puck van Geel (X12-1) |
13-1-2024 | 17:00 | Blauw-Wit X14 2 | Vossenberg X14 1 | Veld 2 | Tristan Koolen / Oguzhan Asik (M18-1) | Mike Keislair / Quinn de Jong (X12-3) |
13-1-2024 | 17:00 | Blauw-Wit X12 1 | Vossenberg X12 2 | Veld 1 | Benjamin Ghawam / Lars Verstraeten (M18-1) | Kody Freijer / Maame Frempomaa (X12-3) |
13-1-2024 | 18:45 | Blauw-Wit M18 1 | Vlijmscherp SVH M18 2 | Veld 2 | Lex de Meulder/ Alex van Hoogdalem(MSE1) | Gabe Berino / Xavi Buchly (X14-2) |
20-1-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 1 | Barons X12 1 | Veld 2 | Timon Rolleman / Colin Laureys (MSE3) | Neslisah Nevik / Sharina Koevoets (V20-1) |
20-1-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X10 1 | E.L.B.C. X10 1 | Veld 1 | Laticia Blokdijk / Trisha Koevoets (V20-1) | Stijn Klein Swormink / Jean Carlos Lora Franco (MSE 3) |
20-1-2024 | 16:45 | Blauw-Wit MSE 3 | Smokkelhoek MSE 3 | Veld 2 | Jaimy de Jong / Lex de Mulder (MSE1) | Tijn Siemons / Milan Ntukabumwe (M20-1) |
20-1-2024 | 16:45 | Blauw-Wit V20 1 | Barons V20 1 | Veld 1 | Wouter Kerkhof / Ruben Diepstraten (M20-1) | Jahlill Piqué / Jens Koot (M-20-1) |
20-1-2024 | 18:45 | Blauw-Wit M20 1 | CBV Binnenland M20 1 | Veld 2 | Giel Nijkamp / Paul Jacobs (MSE1) | Lies Koot / Lotte Dirne / Steffie van Gemerden (V20-1) |
20-1-2024 | 20:45 | Blauw-Wit MSE 1 | Woodpeckers MSE 1 | Veld 2 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Lucas Van Wezel (M20-1) |
27-1-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 2 | B.C. Virtus X12 1 | Veld 2 | Jairo van den Bergh / Niels Van Den Berg (M16-1) | Willem Rampaart / Sebas Zwarts (X14-1) |
27-1-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | WBB Giants X12 2 | Veld 1 | Jesper Pols / Christian Zwarts (M16-1) | Pepijn Pietjouw / Jonah Bergsma (X14-1) |
27-1-2024 | 16:45 | Blauw-Wit M16 1 | WBB Giants M16 1 | Veld 2 | Erik van Baal / Lars Verstraeten (M18-1) | Nik Steenvoorden / Kaj Van Der Sluis (M18-1) |
27-1-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X14 1 | B.C. Virtus X14 1 (VR) | Veld 1 | Nick Bogers / Maikel Claassen (M18-1) | Benjamin Ghawam / Jelte Mulder (M18 1) |
27-1-2024 | 18:30 | Blauw-Wit M18 1 | BV Souburg M18 1 | Veld 1 | Rafi Jungbeker / Floris Verschuren (MSE3) | Stijn Luiken / Amine Abidi (M16-1) |
27-1-2024 | 18:30 | Blauw-Wit X14 3 | Vossenberg X14 2 | Veld 2 | Stijn Bressers | |
3-2-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X14 2 | WBB Giants X14 2 | Veld 2 | Tristan Jiskoot / Wessel Dusseldorp (MSE3) | Stan Pullens / Jean Carlos Lora Franco (MSE3) |
3-2-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X14 3 | BV Volharding X14 2 | Veld 1 | Max Kerkhof / Stijn Klein Swormink (MSE3) | Colin Laureys / Bas de Wit (MSE3) |
3-2-2024 | 16:45 | Blauw-Wit MSE 3 | BV Souburg MSE 1 | Veld 1 | Robin van Wensveen / Paul Jacobs (MSE1) | Dirk Mulder / Nicky Schijvenaars (MSE1) |
3-2-2024 | 18:45 | Blauw-Wit MSE 1 | B.C. Virtus MSE 1 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Timon Rolleman / Norbert Koot (MSE3) |
24-2-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 2 | Barons X12 2 | Veld 2 | Omran Ramadan / Niels Van Den Berg (M16-1) | Bas Franken / Jayden Hopstaken (X14-1) |
24-2-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | B.C. Virtus X12 2 | Veld 1 | Dilano Barzan / Jay van Oorschot (M16-1) | Cas Braspenning / Thijn van der Putten (X14-1) |
24-2-2024 | 16:45 | Blauw-Wit M16 1 | BV Volharding M16 1 | Veld 1 | ||
24-2-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X14 1 | High Five X14 1 | Veld 2 | Yassine Samaali / Jelte Mulder (M18-1) | Nick Bogers / Tristan Koolen (M18-1) |
24-2-2024 | 18:30 | Blauw-Wit M18 1 | WBB Giants M18 2 | Veld 1 | Jules van Schilt / Nazjir Isenia (M20-1) | Jairo van den Bergh / Stijn Bressers (M16-1) |
2-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 1 | BBF MIGLIORE X12 1 | Veld 1 | Tristan Koolen / Lars Verstraeten (M18-1)) | Ouders U12-1 |
2-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X10 1 | Barons X10 2 | Veld 2 | Oguzhan Asik / Benjamin Ghawam (M18-1) | Ouders U10-1 |
2-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit M18 1 | Barons M18 1 | Veld 2 | Wouter Jongenelen / Nicky Schijvenaars (MSE1) | Efe Bozkurt / Gabe Berino (U14-2) |
2-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | WBB Giants X12 3 | Veld 1 | Lex de Meulder / Max Hansen (MSE1) | Ouders U12-3 |
2-3-2024 | 18:45 | Blauw-Wit X14 2 | E.L.B.C. X14 1 | Veld 2 | Robin van Wensveen / | |
2-3-2024 | 20:45 | Blauw-Wit MSE 1 | EBBC MSE 1 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Colin Laureys (MSE3) |
9-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X14 1 | Gennep Cougars X14 1 | Veld 1 | Stijn Luiken / Amine Abidi (M16-1) | Floyd Verschuren / Gentle Bosk (X14-3) |
9-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 2 | High Five X12 3 | Veld 2 | Leon van Baal / Delano van Dorst (M16-1) | Ouders U12-2 |
9-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit M16 1 | Marathon M16 1 (VR) | Veld 2 | Bert Visser / Lies Koot (V20-1) | Jonah Bergsma / Cas Braspenning (X14-1) |
9-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X14 3 | BV Souburg X14 2 (VR) | Veld 1 | Alfred de Bruin / Oproep | Pepijn Pietjouw / Sebas Zwarts (X14-1) |
9-3-2024 | 18:30 | Blauw-Wit V20 1 | Oirschot V20 1 | Veld 1 | Max van Brakel / Joep Lengers (M20-1) | Lucas Van Wezel / Nazjir Isenia (M20-1) |
9-3-2024 | 20:15 | Blauw-Wit M20 1 | MSV Basketbal M20 1 | Veld 1 | Bert Visser / Patrick van Hasselt | Sharina Koevoets / Naomi van den Berg (V20-1) |
16-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 1 | WBB Giants X12 1 (VR) | Veld 2 | Sharina Koevoets / Trisha Koevoets (V20-1) | Ouders U12-1 |
16-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X10 1 | B.C. Virtus X10 1 | Veld 1 | Steffie van Gemerden/ Laticia Blokdijk (V20-1) | Ecrin Erdogan / Stijn Noordzij (X14-2) |
16-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit V20 1 | Den Dungk V22 1 | Veld 1 | Tijn Siemons / Milan Ntukabumwe (M20-1) | Wouter Kerkhof / Max van Brakel (M20-1) |
16-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X14 2 | Barons X14 2 | Veld 2 | Jahlill Piqué / Jens Koot (M20-1) | Omar Carmelia / Jules van Schilt M20-1 |
16-3-2024 | 18:45 | Blauw-Wit M20 1 | Lokomotief M20 1 | Veld 1 | Giel Nijkamp/ Jaimy de Jong (MSE1) | Lotte Dirne / Neslisah Nevik (V20-1) |
16-3-2024 | 20:45 | Blauw-Wit MSE 1 | Quick Lions MSE 1 | Veld 1 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Abe de Kok (M20-1) |
23-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X14 3 | Mevo '80 X14 1 | Veld 1 | Amine Abidi U16-1 / Dilano de Kraker (M16-1) | Bas Franken / Thijn van der Putten (X14-1) |
23-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 2 | Biks Shots X12 2 | Veld 2 | Niels Van Den Berg / Christian Zwarts (M16-1) | Ouders U12-2 |
23-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit M16 1 | BV Souburg M16 1 | Veld 2 | Lies Koot / Sharina Koevoets (V20-1) | Tobias Derksen / Nina Martens (U14-3) |
23-3-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X14 1 | Tracks Parkstad X14 2 | Veld 1 | Steffie van Gemerden / Trisha Koevoets (V20-1) | Saar Noordzij (U14-3) / Neslisah Nevik (V20-1) |
23-3-2024 | 18:30 | Blauw-Wit V20 1 | Attacus V20 1 | Veld 1 | Abe De Kok / Nazjir Isenia (M20-1) | Stijn Bressers / Jesper Pols (M16-1) |
23-3-2024 | 20:30 | Blauw-Wit M20 1 | HBV The Jumpers M20 1 | Veld 1 | Alfred de Bruin / Pieter Jongenelen (REC) | Laticia Blokdijk (V20-1) / Niels van den Berg (M16-1) |
30-3-2024 | 15:00 | Blauw-Wit MSE 3 | Vossenberg MSE 1 | Veld 2 | Jaimy de Jong MSE1 / Pieter Jongenelen (REC) | Lucas van Wezel (M20-1) / Jens Koot (M20-1) |
6-4-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 2 | Agathos X12 1 (VR) | Veld 1 | Stijn Bressers / Dilano de Kraker (M16-1) | Ouders U12-2 |
6-4-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | Simple Dribble X12 1 | Veld 2 | Delano van Dorst / Omran Ramadan (M16-1) | Ouders U12-3 |
6-4-2024 | 16:45 | Blauw-Wit M16 1 | Mevo '80 M16 1 (VR) | Veld 1 | Erik van Baal / Baturhan Nevik (M18-1) | Yassine Samaali / Jelte Mulder (M18-1) |
6-4-2024 | 16:45 | Blauw-Wit X14 1 | BC Kimbria X14 1 | Veld 2 | Liam Kenters / Nick Bogers (M18-1) | Lars Verstraeten / Benjamin Ghawam (M18-1) |
6-4-2024 | 18:45 | Blauw-Wit M18 1 | Eastwood Tigers M18 1 (VR) | Veld 1 | Han Giesbers / Pieter Jongenelen (REC) | Sebas Zwarts / Jayden Hopstaken (X14-1) |
13-4-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X14 3 | Marathon X14 2 | Veld 2 | Stan Pullens / Jean Carlos Lora Franco (MSE3) | Floris Verschuren (MSE3) / Wessel Dusseldorp (MSE3) |
13-4-2024 | 15:00 | Blauw-Wit X10 1 | Biks Shots X10 1 (VR) | Veld 1 | Timon Rolleman / Rafi Jungbeker(MSE3) | Ouders U10-1 |
13-4-2024 | 16:45 | Blauw-Wit MSE 3 | Scheldesport Basketball MSE 2 | Veld 1 | Jules van Schilt (M20-1) / Alfred de Bruin | Nina Martens / Korush Fawzi (X14-3) |
13-4-2024 | 18:40 | Blauw-Wit M20 1 | Cady '73 M20 1 | Veld 2 | Wouter Jongenelen / Lex de Meulder MSE 1) | Max Hansen / Nicky Schijvenaars (MSE1) |
13-4-2024 | 20:45 | Blauw-Wit MSE 1 | Harlemlakers MSE 3 | Veld 2 | NBB | Edgar Rolleman / Riet van deWassenberg / Lucas van Wezel (M20-1) |
20-4-2024 | 15:00 | Blauw-Wit V20 1 | Almonte V22 1 | Veld 1 | Max Kerkhof / Stijn Klein Swormink (MSE3) | Stan Pullens / Wessel Dusseldorp (MSE3) |
20-4-2024 | 16:45 | Blauw-Wit MSE 3 | BV Souburg MSE 2 | Veld 1 | Pieter Jongenelen / Bert Visser (REC) | Trisha Koevoets / Sharina Koevoets (V20-1) |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | Plaats |
---|---|---|---|---|---|
16-09-23 | 11:45 | Eastwood Tigers M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Oosterheidehal | OOSTERHOUT NB |
16-09-23 | 12:30 | Barons X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | De Doelen | BREDA |
16-09-23 | 13:45 | E.L.B.C. MSE 1 | Blauw-Wit MSE 2 | Trivium | ETTEN-LEUR |
16-09-23 | 14:00 | Marathon X14 2 | Blauw-Wit X14 3 | Sporthal Baskensburg | VLISSINGEN |
16-09-23 | 15:45 | E.L.B.C. X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | Trivium | ETTEN-LEUR |
16-09-23 | 15:45 | Simple Dribble X12 1 | Blauw-Wit X12 3 | 't Cromwiel | STEENBERGEN NB |
17-09-23 | 17:45 | Den Dungk V22 1 | Blauw-Wit V20 1 | De Misse | DEN DUNGEN |
23-09-23 | 11:00 | Biks Shots X12 1 | Blauw-Wit X12 2 | De Roodloop | HILVARENBEEK |
23-09-23 | 15:00 | Hot Pepper Heat M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | Dorpshuis Zwanenburg Halfweg | ZWANENBURG |
23-09-23 | 16:00 | WBB Giants X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
23-09-23 | 18:45 | Smokkelhoek MSE 3 | Blauw-Wit MSE 3 | De Bloesem | KAPELLE |
24-09-23 | 15:00 | Woodpeckers MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | De Slinger | HOUTEN |
29-09-23 | 19:00 | BV Souburg X14 2 | Blauw-Wit X14 3 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
30-09-23 | 15:00 | B.C. Virtus X12 1 | Blauw-Wit X12 3 | De Crosser | WERKENDAM |
30-09-23 | 16:00 | Marathon X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | Sporthal Baskensburg | VLISSINGEN |
30-09-23 | 16:00 | Marathon X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | Sporthal Baskensburg | VLISSINGEN |
01-10-23 | 13:30 | Tantalus MSE 3 | Blauw-Wit MSE 2 | TH Sportcentrum | EINDHOVEN |
06-10-23 | 18:45 | BV Volharding X14 1 | Blauw-Wit X14 3 | Omnium | GOES |
06-10-23 | 20:45 | BV Souburg MSE 1 | Blauw-Wit MSE 3 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
07-10-23 | 12:30 | Agathos M18 1 | Blauw-Wit M18 1 | Sporthal Dongemond | RAAMSDONKSVEER |
07-10-23 | 12:30 | Akros | |||
07-10-23 | 13:45 | High Five X14 2 | Blauw-Wit X14 2 | De Drieburcht | TILBURG |
07-10-23 | 19:00 | B.C. Virtus MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | De Crosser | WERKENDAM |
08-10-23 | 13:30 | Blue Stars M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | Sporthal Diemen | DIEMEN |
14-10-23 | 13:00 | BBF MIGLIORE M18 1 | Blauw-Wit M18 1 | sporthal Den Butter | RIJEN |
14-10-23 | 14:45 | Scheldesport Basketball X14 1 | Blauw-Wit X14 3 | Vliegende Vaart | TERNEUZEN |
14-10-23 | 17:00 | BBF MIGLIORE X14 1 | Blauw-Wit X14 2 | sporthal Den Butter | RIJEN |
21-10-23 | 15:00 | Attacus V20 1 | Blauw-Wit V20 1 | Zwijsen | VEGHEL |
28-10-23 | 12:00 | WBB Giants M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
28-10-23 | 12:00 | WBB Giants X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
28-10-23 | 12:15 | Simple Dribble X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | 't Cromwiel | STEENBERGEN NB |
28-10-23 | 13:00 | BBF MIGLIORE X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | sporthal Den Butter | RIJEN |
28-10-23 | 16:00 | Almonte V22 1 | Blauw-Wit V20 1 | Achtse Barrier | EINDHOVEN |
28-10-23 | 16:00 | WBB Giants X12 1 | Blauw-Wit X12 3 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
29-10-23 | 11:45 | Barons MSE 3 | Blauw-Wit MSE 2 | De Doelen | BREDA |
04-11-23 | 12:00 | B.C. Virtus X14 1 (VR) | Blauw-Wit X14 2 | De Crosser | WERKENDAM |
04-11-23 | 12:30 | Barons X12 2 | Blauw-Wit X12 2 | De Doelen | BREDA |
04-11-23 | 12:30 | Vossenberg X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | De Beuk | OUDENBOSCH |
04-11-23 | 14:15 | Vossenberg MSE 1 | Blauw-Wit MSE 3 | De Beuk | OUDENBOSCH |
04-11-23 | 17:00 | EBBC MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | Sporthal Zuid | 'S-HERTOGENBOSCH |
05-11-23 | 12:15 | Barons M18 2 | Blauw-Wit M18 1 | De Doelen | BREDA |
05-11-23 | 13:00 | Flashing Heiloo M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | Het Vennewater | HEILOO |
11-11-23 | 20:30 | Smokkelhoek MSE 1 | Blauw-Wit MSE 2 | De Bloesem | KAPELLE |
12-11-23 | 14:00 | Oirschot V20 1 | Blauw-Wit V20 1 | sportcentrum De Kemmer | OIRSCHOT |
17-11-23 | 19:00 | TSBV Pendragon MSE 3 | Blauw-Wit MSE 2 | Studentensporthal KUB | TILBURG |
17-11-23 | 19:00 | Mevo '80 X14 1 | Blauw-Wit X14 3 | Huis van Burgh | BURGH-HAAMSTEDE |
17-11-23 | 21:00 | Quick Lions MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | De Zandzee | BUSSUM |
18-11-23 | 9:45 | Eastwood Tigers X12 1 | Blauw-Wit X12 2 | Oosterheidehal | OOSTERHOUT NB |
18-11-23 | 11:45 | Eastwood Tigers M18 1 | Blauw-Wit M18 1 | Oosterheidehal | OOSTERHOUT NB |
18-11-23 | 13:15 | BV Souburg MSE 2 | Blauw-Wit MSE 3 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
18-11-23 | 13:30 | Eastwood Tigers X14 1 | Blauw-Wit X14 2 | Oosterheidehal | OOSTERHOUT NB |
18-11-23 | 18:00 | High Five M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | De Drieburcht | TILBURG |
25-11-23 | 12:30 | Barons X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | De Doelen | BREDA |
25-11-23 | 13:45 | E.L.B.C. M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Trivium | ETTEN-LEUR |
25-11-23 | 14:00 | High Five X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | De Drieburcht | TILBURG |
25-11-23 | 15:30 | E.L.B.C. X12 2 | Blauw-Wit X12 3 | Trivium | ETTEN-LEUR |
26-11-23 | 16:00 | Biks Shots X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | De Roodloop | HILVARENBEEK |
01-12-23 | 19:00 | Mevo '80 M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Huis van Burgh | BURGH-HAAMSTEDE |
02-12-23 | 9:30 | The Black Eagles X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | De Hazelaar | ROSMALEN |
02-12-23 | 13:00 | BV Souburg X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
02-12-23 | 14:15 | Barons V22 1 | Blauw-Wit V20 1 | De Doelen | BREDA |
02-12-23 | 16:30 | Agathos MSE 1 | Blauw-Wit MSE 2 | Sporthal Dongemond | RAAMSDONKSVEER |
09-12-23 | 10:00 | E.L.B.C. X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | Trivium | ETTEN-LEUR |
09-12-23 | 12:00 | E.L.B.C. X12 1 | Blauw-Wit X12 2 | Trivium | ETTEN-LEUR |
09-12-23 | 12:30 | Biks Shots X14 2 | Blauw-Wit X14 2 | De Roodloop | HILVARENBEEK |
09-12-23 | 15:30 | Harlemlakers MSE 3 | Blauw-Wit MSE 1 | Calandhal Hal 1 | AMSTERDAM |
09-12-23 | 20:00 | Scheldesport Basketball MSE 2 | Blauw-Wit MSE 3 | Vliegende Vaart | TERNEUZEN |
09-12-23 | 20:15 | WBB Giants M18 1 | Blauw-Wit M18 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
13-01-24 | 11:45 | High Five X12 3 | Blauw-Wit X12 2 | De Drieburcht | TILBURG |
13-01-24 | 13:00 | BV Souburg X14 2 (VR) | Blauw-Wit X14 3 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
13-01-24 | 17:30 | Barons MSE 5 | Blauw-Wit MSE 3 | De Doelen | BREDA |
13-01-24 | 20:00 | MSV Basketbal M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | Sportpark Duinwetering | NOORDWIJK ZH |
14-01-24 | 13:00 | Marathon M16 1 (VR) | Blauw-Wit M16 1 | Sporthal Baskensburg | VLISSINGEN |
14-01-24 | 14:30 | Gennep Cougars X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | Pica Mare 2 | GENNEP |
14-01-24 | 18:30 | Oirschot V20 1 | Blauw-Wit V20 1 | sportcentrum De Kemmer | OIRSCHOT |
19-01-24 | 19:00 | Mevo '80 M16 1 (VR) | Blauw-Wit M16 1 | Huis van Burgh | BURGH-HAAMSTEDE |
20-01-24 | 12:15 | Simple Dribble X12 1 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | 't Cromwiel | STEENBERGEN NB |
20-01-24 | 12:45 | Agathos X12 1 (VR) | Blauw-Wit X12 2 | Sporthal Dongemond | RAAMSDONKSVEER |
20-01-24 | 15:00 | Eastwood Tigers M18 1 (VR) | Blauw-Wit M18 1 | Oosterheidehal | OOSTERHOUT NB |
21-01-24 | 15:00 | BC Kimbria X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | Geusselt | MAASTRICHT |
27-01-24 | 12:00 | B.C. Virtus X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | De Crosser | WERKENDAM |
27-01-24 | 17:30 | Barons X14 2 | Blauw-Wit X14 2 | De Doelen | BREDA |
28-01-24 | 12:00 | WBB Giants X12 1 (VR) | Blauw-Wit X12 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
28-01-24 | 13:15 | EBV Baros MSE 2 | Blauw-Wit MSE 1 | Woudestein | ROTTERDAM |
28-01-24 | 14:45 | Den Dungk V22 1 | Blauw-Wit V20 1 | De Misse | DEN DUNGEN |
28-01-24 | 15:30 | Lokomotief M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | De Altis | RIJSWIJK ZH |
10-02-24 | 12:00 | Cady '73 M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | Sporthal De Lijster | CAPELLE AAN DEN IJSSEL |
17-02-24 | 16:00 | Klipperstars MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | Klipper De | NIEUW-LEKKERLAND |
23-02-24 | 19:00 | Marathon X14 2 | Blauw-Wit X14 3 | Sporthal Baskensburg | VLISSINGEN |
23-02-24 | 20:30 | BV Volharding MSE 1 | Blauw-Wit MSE 3 | Omnium | GOES |
24-02-24 | 9:15 | Biks Shots X10 1 (VR) | Blauw-Wit X10 1 | De Roodloop | HILVARENBEEK |
24-02-24 | 10:15 | D.B.V. Rowic X14 3 | Blauw-Wit X14 2 | Sporthal Willem de Zwijger | PAPENDRECHT |
24-02-24 | 18:00 | Almonte V22 1 | Blauw-Wit V20 1 | Achtse Barrier | EINDHOVEN |
01-03-24 | 19:00 | Mevo '80 X14 1 | Blauw-Wit X14 3 | Huis van Burgh | BURGH-HAAMSTEDE |
02-03-24 | 13:00 | Attacus V20 1 | Blauw-Wit V20 1 | Zwijsen | VEGHEL |
02-03-24 | 14:00 | Tracks Parkstad X14 2 | Blauw-Wit X14 1 | In de Biessen | HOENSBROEK |
02-03-24 | 14:15 | Biks Shots X12 2 | Blauw-Wit X12 2 | De Roodloop | HILVARENBEEK |
02-03-24 | 15:45 | BV Souburg M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
02-03-24 | 17:00 | HBV The Jumpers M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | 't Zandje | 'S-GRAVENHAGE |
08-03-24 | 20:45 | Marathon MSE 4 | Blauw-Wit MSE 3 | Sporthal Baskensburg | VLISSINGEN |
09-03-24 | 10:00 | E.L.B.C. X12 3 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | Trivium | ETTEN-LEUR |
09-03-24 | 12:30 | Vossenberg X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | De Beuk | OUDENBOSCH |
09-03-24 | 16:00 | Vossenberg X14 1 | Blauw-Wit X14 2 | De Beuk | OUDENBOSCH |
09-03-24 | 16:00 | Vossenberg X12 2 | Blauw-Wit X12 1 | De Beuk | OUDENBOSCH |
10-03-24 | 12:00 | Vlijmscherp SVH M18 2 | Blauw-Wit M18 1 | Die Heygrave | VLIJMEN |
10-03-24 | 15:15 | Barons MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | De Doelen | BREDA |
16-03-24 | 12:30 | Vossenberg X14 2 | Blauw-Wit X14 3 | De Beuk | OUDENBOSCH |
16-03-24 | 13:30 | B.C. Virtus X12 1 | Blauw-Wit X12 2 | De Crosser | WERKENDAM |
16-03-24 | 14:15 | WBB Giants X12 2 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
16-03-24 | 15:00 | B.C. Virtus X14 1 (VR) | Blauw-Wit X14 1 | De Crosser | WERKENDAM |
16-03-24 | 16:15 | WBB Giants M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
16-03-24 | 16:30 | BV Souburg M18 1 | Blauw-Wit M18 1 | Het Kroonjuweel | OOST-SOUBURG |
22-03-24 | 20:45 | Mevo '80 MSE 1 | Blauw-Wit MSE 3 | Huis van Burgh | BURGH-HAAMSTEDE |
23-03-24 | 13:00 | BBF MIGLIORE X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | sporthal Den Butter | RIJEN |
23-03-24 | 13:30 | Barons X10 2 | Blauw-Wit X10 1 | De Doelen | BREDA |
23-03-24 | 14:00 | WBB Giants X12 3 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
24-03-24 | 10:00 | Barons M18 1 | Blauw-Wit M18 1 | De Doelen | BREDA |
24-03-24 | 14:45 | BC Utrecht Cangeroes MSE 2 | Blauw-Wit MSE 1 | Sporthal Lunetten | UTRECHT |
30-03-24 | 15:30 | Punch MSE 1 | Blauw-Wit MSE 1 | Sportcentr.TU Delft | DELFT |
05-04-24 | 19:00 | TSBV Pendragon MSE 4 | Blauw-Wit MSE 3 | Studentensporthal KUB | TILBURG |
06-04-24 | 12:00 | WBB Giants X14 2 | Blauw-Wit X14 2 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
06-04-24 | 14:00 | Barons V20 1 | Blauw-Wit V20 1 | De Doelen | BREDA |
06-04-24 | 14:00 | Barons X12 1 | Blauw-Wit X12 1 | De Doelen | BREDA |
06-04-24 | 14:00 | E.L.B.C. X10 1 | Blauw-Wit X10 1 | Trivium | ETTEN-LEUR |
06-04-24 | 16:15 | The Black Eagles MSE 2 | Blauw-Wit MSE 1 | De Hazelaar | ROSMALEN |
06-04-24 | 16:30 | CBV Binnenland M20 1 | Blauw-Wit M20 1 | De Driesprong | BARENDRECHT |
13-04-24 | 13:30 | High Five X14 1 | Blauw-Wit X14 1 | De Drieburcht | TILBURG |
13-04-24 | 13:30 | Barons X12 2 | Blauw-Wit X12 2 | De Doelen | BREDA |
13-04-24 | 13:30 | B.C. Virtus X12 2 | Blauw-Wit X12 3 (VR) | De Crosser | WERKENDAM |
13-04-24 | 18:00 | WBB Giants M18 2 | Blauw-Wit M18 1 | Tuinwijk | BERGEN OP ZOOM |
19-04-24 | 18:45 | BV Volharding X14 2 | Blauw-Wit X14 3 | Omnium | GOES |
19-04-24 | 20:30 | BV Volharding M16 1 | Blauw-Wit M16 1 | Omnium | GOES |
20-04-24 | 10:00 | E.L.B.C. X14 1 | Blauw-Wit X14 2 | Trivium | ETTEN-LEUR |