De Glasgarage Intenza: van ambitie naar resultaat Profile Tirecenter: Hyperspecialist in banden en velgen, compleet in auto-onderhoud Muziekcentrum van Gorp Muziekcentrum van Gorp

 

 

26 oktober 2011

Blauw-Wit Basketball nieuws

Afgelopen weekend hebben de teams van Blauw-Wit weer mooie resultaten geboekt.

Zaterdag 22 oktober speelden de Jongens U12 uit in Geertruidenberg bij Agathos.
Blauw-Wit was duidelijk sterker en beter op elkaar ingespeeld en liet goed samenspel zien. Ook de verdediging was bij Blauw-Wit duidelijk beter. Hoewel beiden ook wat balletjes misten, gingen ze via kwartscores 3-24, 8-17, 11-19 en 6-12 met een mooie eindstand van 27-72 tevreden naar huis.

De jongens U18-2 gingen in Werkendam op bezoek bij Virtus 2.
In een stevige maar sportieve wedstrijd controleerde Blauw Wit zowel de aanvallende als de verdedigende rebound. Geen royale overwinning dit keer maar wel een spannende wedstrijd waarin de Roosendalers man-to-man de betere waren. Toch was de marge nooit meer dan 10 punten.
Toen Virtus overschakelde naar een 2-1-2 zone verdediging hadden ze het even moeilijk maar de winst kwam niet in gevaar. Via kwartscores 14-18, 16-21, 10-11 en 7-6 kwam de eindstand op 49-56.

Zondag 23 oktober in D'n Dijck kwamen de U10 benjamins in actie tegen Barons uit Breda. En wat ging dat goed! Hoewel Barons als eerste scoorde wisten de Blauw-Witten de wedstrijd verder geheel naar hun hand te zetten. Mooi samenspel, strakke passes, goeie steals, netjes verdedigen, en sportief ook de tegenstanders ruimte gegeven! En weer wist iedereen minstens eens te scoren, en zo bereikten ze samen een mooie eindstand van 51-23.

Blauw-Wit JU14 ontving Giants JU14-3 voor de revanche op vorige week.
Het voltallige team zat vanaf het eerste fluitsignaal scherp in de wedstrijd.
In het eerste kwart dachten ze even dat na drie minuten de buit al binnen was, maar de Giants kwamen goed terug tot 16-14. Het goede samenspel zette zich voort in het 2e kwart en Blauw-Wit liep 5 punten verder uit (13-8).
In de rust werd afgesproken om elkaar goed aan te kijken bij het geven van een pass en om niet achter maar voor de man te gaan staan zodat vanuit een vrije positie snel doorgespeeld kan worden. Dat resulteerde in een verdere uitbouw van de voorsprong en het 3e kwart werd met 16-10 gewonnen. Het 4e kwart werd geconsolideerd en met 58-47 een mooie eindoverwinning binnengehaald.

Met de Blauw-Wit meisjes wilde het ondanks het harde werk in de trainingen nog even niet zo vlotten.
De meisjes U12 gingen zaterdag met een heel klein team en enkele invallers op bezoek bij Barons in Breda. Ondanks verschillende heel mooie Blauw-Witte acties bleef de winst in Breda, 55-24. Maar met 24 punten is duidelijk een stijgende lijn ingezet bij de eigen scores!

MU16 had zondag uitwedstrijd in Bergen op Zoom bij WBBGiants. Daar is toch sprake van een overmacht aan stevige en ervaren basketballmeiden, waartegen het enorm moeilijk scoren is.
Toch hebben de Blauw-Wit meiden laten zien dat ze willen en ook kunnen! Het gaat ook hier écht wel vooruit! Maar met veel punten verschil verliezen blijft balen!

Programma

Zaterdag 29 Oktober

in Oost-Souburg, de huidige koploper in de U18 hoofdklasse BCVlissingen JU18-1 tegen Blauw-Wit JU18-1. Een topper dus!

En, ook niet mis, in Zaltbommel: Ardito JU16-1 tegen Blauw-Wit JU16-1.

Blauw-Wit kan nog versterking gebruiken met nieuwe jongens en meisjes talenten van 6 tot 14 jaar.

Ook (weer) basketballen bij Blauw-Wit? Meld je aan via Info@blauw-wit.com.