De Glasgarage Intenza: van ambitie naar resultaat Profile Tirecenter: Hyperspecialist in banden en velgen, compleet in auto-onderhoud Muziekcentrum van Gorp Muziekcentrum van Gorp

 

 

 

19 mei 2010

Het hele weekend Blauw-Wit in D'n Dijck.

Blauw-Wit Basketball nieuws

Zaterdag 15 mei had Blauw-Wit JU16-2 hun laatste wedstrijd van hun seizoen, uit in Rijen tegen BBFMigliore, momenteel op de derde plaats in de competitie waar Blauw-Wit's buurvereniging BCVossenberg JU16-1 al kampioen is geworden. Blauw-Wit was niet compleet maar wist moedig weerstand te bieden! Er werd sportief gestreden voor ieder punt, maar vooral de tweede helft zakte het behoorlijk in. Met kwartscores 23-13, 16-9, 34-20 en 30-13 kwam de eindstand op 103-55. JU16-2 is geëindigd op een knappe 7e plaats van 10 ploegen.

JU14-2 speelde thuis in D'n Dijck tegen ABCBasketbal uit Wijk en Aalburg. Na een moeizaam begin met veel kansen maar meer ballen naast dan in het netje, werden de jongens langzaam wakker en begonnen ze echt te basketballen: goede defense, strakke passes. Via kwartscores van 10-12, 14-12, 12-14 en 16-5, kwam de eindstand op 52-43. Verdiend gewonnen! Nog één wedstrijd te gaan.

Meisjes U14-1 kwam in actie tegen BCWaldric MU14-2 uit Woudrichem. Ook hier een spannende wedstrijd, maar die kon nét niet worden gewonnen. Kwartscores hier 5-8, 6-10, 10-13 en 6-14, en eindstand 28-45.

Jongens U18-1 ging op bezoek in Kaatsheuvel bij BCStarz. Bij de thuiswedstrijd begin december waren ze ongeveer even sterk, maar nu was het andere koek. Hoewel Blauw-Wit lang kon bijblijven moesten ze toch de winst in Kaatsheuvel laten. Eindstand 75-55.

Zondag 16 mei was D'n Dijck alweer Blauw-Wit.

Jongens U12 speelde tegen Agathos uit Geertruidenberg. Het liep niet soepel na een maand zonder wedstrijden en weken zonder training. Het 1e kwart verloren ze met 14-19. Maar inzet en het enthousiasme waren er en daarmee werd de achterstand het 2e kwart bijna ingelopen: 18-14. De doorslag kwam het 3e kwart (10-7) en de voorsprong werd het 4e kwart verder uitgebouwd (10-3!) waarmee de wedstrijd gewonnen werd met 52-43.

Heren U20 kwam in actie tegen EVBVOctopus uit Vught. Een tweede kampioenswedstrijd dit weekend in D'n Dijck, want Octopus zou bij winst ook zeker zijn van het kampioenschap. Maar dat zou niet zomaar gebeuren. Een enorm spannende wedstrijd volgde, met afwisselende zone- en man-to-man defense en gelijk opgaande scores. Via kwartscores van 10-9, 10-11, 19-25 en 20-17 kwam Blauw-Wit maar nét tekort om het Vughtse kampioensfeestje te verstoren...

Jongens U14-3 kreeg WBBGiants U14-3 uit BergenOpZoom op bezoek. En ook hier een heel spannende wedstrijd, na een wat moeizaam begin waarin Blauw-Wit veel balverlies leed, met name in de rebound. In de eerste twee kwarten wist WBBGiants meer te scoren (10-12 en 6-12) maar vooral het derde kwart ging Blauw-Wit er vol tegenaan en leek het tij te keren (12-2!). Maar helaas kwam WBBGiants in het laatste kwart weer nét voorbij en via 10-14 werd het dus 38-40.

Wegens examens geen trainingen.

Gedurende de schoolexamens kan Blauw-Wit niet over de zalen van het JTC beschikken. Op 2 juni worden de trainingen weer hervat.

Voor iedereen die met de examens bezig is: Heel veel succes! Vergeet niet tussendoor ook even een balletje te gooien om te ontspannen!

Programma

Vrijdag 21 mei: JU16-1 tegen EBBC J6 2 uit Den Bosch.
Zaterdag 22 mei: JU14-2 tegen GoGetter JU14-1 uit Almkerk.
JU18-1 tegen BCWaldric JU18-1 uit Woudrichem.

En Blauw-Wit JU12-1, JU14-3 en JU16-1 gaan op bezoek bij de buurvereniging ESBAC in Essen. Succes, internationals!

Ook (weer) basketballen? Mail naar Info@blauw-wit.com