De Glasgarage Intenza: van ambitie naar resultaat Profile Tirecenter: Hyperspecialist in banden en velgen, compleet in auto-onderhoud Muziekcentrum van Gorp Muziekcentrum van Gorp

 

 

 

Woensdag 14 april 2010

Grote niveauverschillen zichtbaar in basketballcompetities

Blauw-Wit Basketball Nieuws

Afgelopen weekend een vol programma met thuis- en uitwedstrijden. En dat de binnen de verschillende basketball competities enorme niveauverschillen bestaan is toch wel duidelijk geworden!

JU14-2 had, bij uitzondering vrijdagavond 9 april thuis in D’n Dijck, Virtus uit Werkendam op bezoek, de koploper in hun 2e klasse competitie. Blauw-Wit had, ondanks diverse dappere pogingen, maar weinig in te brengen tegen het technisch veel sterkere Virtus. Met kwartscores van 8-24, 10-26, 3-28 en 6-10 waren de krachtsverhoudingen wel heel duidelijk. Eindstand 27-88. Basketball-les dus, jongens!

HerenU20 zou zaterdag 10 april uit spelen tegen Agathos in Geertruidenberg, maar ze moesten helaas wegens spelerstekort afbellen. Hopelijk kan voor de resterende 5 wedstrijden nog wel een compleet team rondkomen, anders betekent het voor dit seizoen het einde…

Zondag 11 april trad JU12-1 aan tegen Fast4Ward uit Oosterhout. Blauw-Wit heeft in deze 2e klasse competitie nog drie thuiswedstrijden voor de boeg. Een licht voordeel met al die enthousiaste toeschouwers. Maar Fast4Ward wilde ook graag winnen. Blauw-Wit vloog echt uit de startblokken in het 1e kwart met 26-2. Het 2e kwart bleef het tempo hoog en werd de voorsprong verder uitgebouwd: 20-3. Er was hard getraind op de ingooi dus daar werd door de trainers in het 3e kwart goed op gelet. Blauw-Wit liep verder uit met 21-10. Ondanks de ruime voorsprong bleven de jongens hard werken in het 4e kwart: 12-4. Het eindresultaat: 79-19! De eerste plaats is onbereikbaar, maar een heel mooie tweede plaats is zeker! Proficiat!

JU16-2 had op zijn beurt vrij weinig in te brengen tegen het in de 2e klasse ongeslagen Vossenberg uit Oudenbosch. Enige opdracht was om het ze toch zo moeilijk mogelijk te maken. Van de eigen aanvalspelletjes kwam niet heel veel terecht door felle tegendefense. Tweede helft werd een full-court press ingezet, maar daar moet nog wel wat op geoefend worden om echt effectief te zijn. De dappere inzet was er in ieder geval, en diverse mooie acties! Kwartscores: 8-26, 10-21, 8-21, 4-20 en daarmee eindstand 30-88.

Weer omgekeerd was het bij JU16-1, die ongeslagen bovenaan staan in de 1e klasse met nog 5 wedstrijden te gaan. Toch is de eerste plaats nog niet helemaal zeker. Maar ze mochten compleet losgaan tegen GrobecoPioniers uit Deurne, na afgelopen wedstrijden behoorlijk ingetoomd te zijn. Eenrichtingsverkeer was het gevolg. Kwartscores: 42-4, 32-4, 45-4 en 40-8, een recordscore van 159-16! Er komen nog twee wedstrijden tegen de directe concurrent aan!

Laatste thuiswedstrijd was voor JU14-3, die de koploper van hun 3e klasse competitie, Glaslijn-Barons uit Breda, te gast had. Na een tweetal heel moeizame kwarten (6-16 en 3-16) kwam na de rust eindelijk even een beetje organisatie tevoorschijn bij Blauw-Wit: 12-8! Maar dat gevoel bleef helaas niet. Laatste kwart moest toch weer ruim prijsgegeven worden: 4-13, zodat de eindstand hier op 25-53 uitkwam.

Blauw-Wit Meisjes U14 had hun uitwedstrijd in Bergen Op Zoom tegen WBBGiants. Bij vorig treffen werd verloren met 64-30, maar de Blauw-Wit-meiden zijn duidelijk gegroeid in het spelletje. Nog net niet genoeg om te winnen, maar er is flink meer gescoord: 68-44 was de uitslag. Ga zo door! Nog 4 wedstrijden te gaan!

Ook (weer) basketballen bij Blauw-Wit? Mail naar info@blauw-wit.com. Ook oudere ervaren (ex-) bballers van harte welkom!

Programma volgende week: Blauw-Wit/Wedstrijden.